Hakkımızda

 
ŞİRKET BİLGİLERİ

ÇARIKCI TURİZM TABLO TURİZM, SEYAHAT ACENTASI OLARAK YURTDIŞI VE YURT İÇİ TATİL HİZMETLERİ SUNMAKTADIR ,, TURİZİM BAKANLIĞI TURSAB BELGELİDİR (TURSAB BELGE NO: 15359) ÜNVAN :TABLO TURİZM - MARMARİS TİCARET ODASI ÜYESİ ŞİRKET ÜNVANI : (TABLO TURİZİM) ÇARIKCI TURİZM SEYEHAT TİCARET İNŞAAT  TLD. ŞTİ.   

 

MARMARİS MERKEZLİ SEYAHAT ACENTASI işletmeisinin   gelistirdiği hizmet kalitesini Tatilotelapart.com ve tatilyani.com web sitesi ile Türkiye Dış pazar Avrupa çapına yayarak, ve yurt içi iç pazar turizm hizmeti,  rezervasyon servisini  00 90 536 730 0751 iletişim marmaris merkez Ofis TELEFON : (0252) 417 0751  İle  Müşterilerine

Ve tüm popüler tatil beldelerinde Marmaris ,Fethiye,Antalya,Kemer,,Side Alanya,Adrasan,Akyaka,Bodrum,Gümbet,Torba, Didim,Altınkum,Kuşadası,Güzelçamlı,Özdere,İzmir,Foça ilçelerinde ve  

 

Local Turlar ve günlük Gezi, hotel  apart rezervasyon   hizmetleriyle bir araya getirerek en iyi kalteli huzurlu güvenli en önemliside ekonomik bir tatil hizmeti anlayışı ile  tatil hizmetlerini  En Uygun Fiyatlara Satıs Yapmayı İlke  Edinerek  Satıs Ekibi, Rehberleri, Tatil Danısmanlarımızla  Daha İyi Tatil Hizmeti Vermeyi Hedeflemekte, ve uygulamaktadır,  Her Yıl 50 BİN e Yakın Misafirimize Tatil Hizmeti Sunmaktayiz.

 

TABLO TURİZM   Tatil Hizmetlerinde Rekabet yasadığımız bu donemde degerli müsterilerize en iyi fiyata en iyi hizmeti sunmak. calışan personeline  Müsteri Memnuniyeti  saglama, daha iyi hizmet daha iyi daha iyi müsteri anlayısı icin gerekli cabayı gostererek, müşterilerin isteklerine sorularına daha iyi bilgi vermek, Turizm hizmetini ,Yaptığı isi sevdirmeyi  ilke edinmistir.

 

Farkımız

Sadece turizm sektorune hizmet vermekteyiz. Turizm gerçeklerine  uygun ve fayda  yaratan tatil hizmetleri yaparız  ozel isteklere  hızlı cevap veririz. turizm hotel tur gezi uçak otebüz apart yazlık günlük geziler tatil hizmetlerimizde isıfır hata ile çalışmaya dikkat ederiz,  Fiyat cesitliliğini ve alternatifler  sunarız. Bütün yıl  ücretsiz tatil hakkında her türlü bilgi ve danismanlık  yaparız.

 

Avantajımız

Seyahat  hizmetleri Otel /Tur biletleme  Ürün cesitliliği, Giderlerde tasarruf  yaparak,  Son dakika firsatlarini degerlendirerek, genis kapsamlı araştırma yaparak, ayrıca  reklam giderlerimizde  tasarrufa giderek En uygun odeme secenekleri kullanarak rezervasyon yapmak,  ekonomiyi, guveni, kaliteyi, huzur'u ön planda tutarak  rezervasyon yapmaktayiz. 

 

Otel Apart Konaklama

Butik Oteller, Kayak Otelleri
Havayolu, Karayolu ,İdo Biletleme
Kultur Turları
 Mavi Yolculuk herşeydahil
Gençlik ve sportif faliyetler Turlar
Gemi turu , herşeydahi Yunan adaları
Saglık Termal Otelleri, Tesisleri
Kiralik Arac  kiralama
Balayi Otelleri ve Paket turlar
Günlük Turlar, Geziler


TABLO TURİZM  büyük, orta ve kuçuk boy işletmelerle 100'e yakın  yerli yabanci tur oparotorleriyle çalismaktayiz.
WEB SİTEMİZDEKİ  Otel fiyatlari giriş tarihinize gore değisiklik gösterir . Bu durumunda  son güncel fiyatlarımız giriş tarihİnize ,sececeginiz doneme  tarafınıza bilgi verilecektir. En  son guncel fiyatlar tarfınıza eksiksiz tüm bilgiler  İLETİLECEKTİR.

 

WHATSAPP / TEKNE BİLGİ AL YER AYIRT İNFORMATİON BOOK
WHATSAPP ÖZEL TEKNE BİLGİ AL PRİVATE BOAT İNFORMATİON
TELEFON PHONE