Ayvalık Tekne Turu

Fiyat
:
550 TL
350 TL
GRUPLARA ÖZEL FİYAT TL Yemekli | Rezervasyon Yetkilisi | Telefon | 0536-739-0751 |
Telefon Whatsappp Viber Bilgi Hattı : 0536 739 07 51
:

Ayvalık Günlük Tekne Turları


Yat Turları, Turlar, Hergün, yemekli, 11.00 - 17:00 arası yapılmaktadır, 3,4 adet doğal ayvalık koylarında yüzme molası verilmektedir. Teknemiz iki katlı olup üstü, güneşlenmek, için alt katı restaurant bar, gölgelikli oturma yerlerinden oluşmaktadır.  teknemizzede Güler yüzlü ve deneyimli çalışanlarımız, nefis menülerimiz, usta aşcımızın,  eğlenceli animasyonlarımız, müzik, köpük partisi ve sınırsız hizmet anlayışımız ile sizlere denize, doğaya ve eğlenceye doyacağınız mükemmel bir gün sunuyoruz..
 

Ayvalık Özel Tekne Kiralama
 
Özel tekne  gulet, motor yat, günlük tekne,  yelkenli tekne, yat günlük, yat kabinli, sail teknesi,  Hergün Sabah 10:00 Akşam Dilerseniz 18:00 kadar tüm İstediğiniz koyları bizimle keşfedebilirsiniz,  profosyenel Kaptanımız ve Personelimiz, emin olunki özel turlarımızda unutamayacağınız bir gün için sizlerin daha iyi bir gezi tur yapamnız için ellerinden geleni yapacaklardır..   Turlarımızı  Günlük  ve ya Kabinli teknelerimiz yat gulet  sail  yatlarımız  1 günden Daha Fazla kiralayabilirsiniz,  Günlük , iki günlük üç günlük  Dört günlük beş günlük Haftalık gibi, Teknede özel yemekler ve istekler için lütfen bilgi alınız. Kişi sayısına göre fiyatlarda değişiklik olabilir.Önemli : Ailelere Özel Teknemiz Var Sadece Kaptan ve eşi yada sadece bayan kaptanlı bayan personelli tekne hakkında bilgi alınız.Tam Gün Özel Tekne Ekonomik 10:00 dan 17:00 Kadar. ister yemeğinizi içeceğinizi yanınızda getiriniz yada ahçımız  kaptanımız pişirip servis yapılsın. Not:  yemek dahil seçeneklerimizde var Önemli Hetürlü bütçeye uygun tekne ve yat gulet motoryatlarımız var lütfen nasıl bir tekne istediğinizi tekne yetkilimize anlatıp bilgi alınız. Önemli Sadece Tekne Kiralamak İsteyen bu numarayı arasın yetkili  

 

Ayvalık Cunda 

Tekne Turu, Ayvalık Merkez limandan, kalkmasıyla başlar. Kaptanımız ve seyir personellerimiz havanın durumuna göre ziyaret edilecek koyları önceden belirler.

Teknemiz varış noktasına ulaşana kadar tur rehberimiz size adalar ve Ayvalık tarihi ile ilgili bilgiler verirler. Size düşen ise yerlerinizi alıp varış noktasına ulaşana kadar dünyanın en güzel manzaralarından birinin tadını çıkarmaktır.

Bu varış noktamızda yüzme molası verilecek ve dilerseniz denize girme fırsatı bulacaksınız. İlk yüzme molasından sonra yemek servisimiz başlar.

Yemek servisinin bitmesiyle beraber başka bir eşsiz koya gitmek için demir alırız. Gün sonuna doğru meyve servisimiz başlar ve son durağımız olan Cunda Adasına doğru yol alırız. Cunda'da vereceğimiz 45 dakikalık molamız adayı kısaca dolaşmanız için yeterli olacaktır. Bu molamızdan sonra Ayvalık'a dönüş yapılır. Tekrar görüşeceğimiz güne kadar görüşmek üzere.  

Teknemiz 120  kişilik ve 3 katlıdır. En alt kat yemek servisi için, orta kat animasyon ve canlı müzik için, en üst kat ise güneşlenmek için kullanılmaktadır.

Teknemizde ikişer adet duş - WC - soyunma kabini mevcuttur. Teknemizin geniş merdivenli platformu ile rahatça denize girebilir ve çıkabilirsiniz. Ayrıca yüzme bilmeyen misafirlerimizin can simidiyle yüzmeleri mümkündür.

 

WHATSAPP BOOK RESERVE KARMA TEKNE ATV
WHATSAPP PRİVATE BOAT ÖZEL TEKNE
TELEFON PHONE