7 / 24 Bilgi Hattı : 0536 739 0751

Alaçatı Tekne Kiralama

Fiyat
:
4000 TL
3000 TL
Direkt Rezervasyon Yetkilisi | TELEFON: 0543 619 9214
Telefon Whatsappp Viber Bilgi Hattı : 0536 739 07 51
:
Çeşme Alaçatı özel Tekne Kiralama

size ve ailenize arkadaş gruplarınıza  özel tekne  gulet, motor yat,normal günlük tekne, dalyan kanal teknesi, yelkenli tekne, yat günlük, yat kabinli, sail teknesi, Piyade Teknesi, Hergün Sabah 10:00 Akşam Dilerseniz 18:00 kadar tüm İstediğiniz koyları bizimle keşf edebilirsiniz,  profosyenel Kaptanımız ve Personelimiz, emin olunki özel turlarımızda unutamayacağınız bir gün için sizlerin daha iyi bir gezi tur yapamnız için ellerinden geleni yapacaklardır..   Turlarımızı  Günlük  ve ya Kabinli teknelerimiz yat gulet  sail  yatlarımız  1 günden Daha Fazla kiralayabilirsiniz,  Günlük , iki günlük üç günlük  Dört günlük beş günlük Haftalık gibi, Teknede özel yemekler ve istekler için lütfen bilgi alınız. Kişi sayısına göre fiyatlarda değişiklik olabilir 

 
Özel Tekne Kiralama Tur Bilgileri
     
 Tam gün Tur İstemeyenler İçin
 
Özel Gün Batımı Turu - 2 saat 
 
Yemekli Özel Geziler - 3 saat 
 
Evlilik Teklifi Turları  -     1 saat
 
Doğum Günü Kutlamaları  3 saat 
 
Evlilik Yıldönümü Kutlamaları  4 Saat

Akraba Eş Dost Gezileri    6 Saat

Özel Saatlik Tam Gün Yarım Gün Yemekli yemeksiz Tekne Kiralamak İçin Fiyat Alınız
 

 
Tur Programı

Akvaryum Koyu, Mavi koy , Dilek mağaraları, Cennet adası Bacardi Koyu, Eşşek Adası

 

Akvaryum Koyu

 ilk durağımız Akvaryum Koyu , Burada yaklaşık 1.5 saat beraber zaman geçireceğiz. Mangalımızı burda yakıp öğle yemeğini burda yedikten sonra akvaryum koyunun en büyük özelliği olan berrak sulara kendimizi bırakıp serinleyeceğiz.Akvaryum koyunun bir özelliğide burada çok sayıda balık türlerinin bulunması.Mavi Koy

İkinci durağımız Mavi Koy.. Karnımızda doyduğuna göre  artık eğlencenin akışına kendimizi bırakmanın tam zamanı..Burada çeşitli ödüllü yarışmalar düzenleyeceğiz.. Animasyon ve dans gösterilerimiz olacak. Bu koyun özelliği suyun masmavi oluşu 20-25 metre derinlikte duran küçücük bir taşın dahi rahatlıkla görülebilmesi.. Burada denize giren insanlar Dünya’nın en şanslı insanları olsa gerek..

 
Dilek Mağaraları

''Çeşme Tekne Turu'' da Üçüncü durağımız Mağaralar..  Yaklaşık 15mt derinliğinde 6mt yüksekliğinde olan mağaralar bölgesinde suyun şifalı olduğuna inanılıyor.

 
Cennet Adası Bacardi koyu

Çok rüzgarlı günlerde burada barınmak zor olduğundan programdan zaman zaman çıkarttığımız yerine alternatif olarak Cennet Adası , Bacardi Koyu ve Magrı Adası’nı tercih edebiliyoruz..

 
Eşşek adası

Dördüncü durağımız Eşek Adası ..Teknemizi adada bulunan iskeleye yanaştırıyoruz.. Adada 50-60 kadar eşek , keçi ve çok sayıda yabani tavşan bulunmakta.Hayvanlar vakıf tarafından korunma altında. İsteyen misafirlerimiz bu canım hayvanlarla hatıra fotoğrafı çektirebiliyorlarAdanın plajında deniz çok temiz ve yüzmek için ideal.


Eğlence

''Çeşme Tekne Turu''  da son olarak Eşek adasından ayrılıp Çeşme’ye dönüş yolculuğu başladığında DJ ve özel animatörler eğlencenin dozunu iyice arttırıyolar..
 
Her koyda denize girilebiliyor ve 40mt’lik aquapark’ı kullanabiliyoruz..
 
 
Yemek Bilgisi
 
• Izgara Balık veya Tavuk Izgra
• Mevsim Salata
• Patates Salatası
• Soslu Makarna Veya Pilav   
Tur Başlama Saati

 Saati:10:30- Bitiş Saati:17:00. İLE 18:00 ARASI
 
Ücrete Dahil Olanlar
 
Otelden Ulaşım, Sigorta, Öğle Yemeği,( Tavuk, Makarna, Salata) Tekne TuruVe Rehberlik Hizmetleri
 
 
Ücretli Olanlar
 
İçecekler, Fotoğraf, İsteğe Bağlı Kişisel Harcamalar, Dondurma, Cips,vb.
 
 Gereksenimler  
 
mayo, Güneş Kremi Gözlük, Deniz Terliği, veya Ayakkabısı Harcamalar için:  bir miktar Para