Dalyan Atv Turu

Fiyat
:
00 TL
00 TL
TUR SAATLERİ 11:15 - 15:15- 17:15 GÜNDE 3 DEFA TUR DÜZENLİYORUZ ATV'ye 1 KİŞİ BİNERSE00-TL 2 KİŞİ 1 ATV ye BİNERSE 00-TL GRUPLARA ÖZEL FİYAT SEANS İÇİN ARAYINIZ. ATV TURU FİYATLARI REZERVASYON BİLGİ FOTOĞRAF FİYAT İÇİN TELEFON WHATSAPP: 0536 739 0751

 

Dalyan Atv Safari

 
Dalyan Buggy Turu,  Günde 3 defa Yapılmaktadır. Eğlenceyi adrenalini seven yerli ve yabancı turistlerin ilgi gösterdiği popüler turlardan birisidir.göcek atv safari turu parkura 30 km uzaklıktaki  sizler için hazırlamış olduğumuz  doğal parkurlarda profesyonel rehber ve ekip birliğinde düzenliyoruz. 7’den 70’e herkese unutulmaz bir adrenalin yaşatmak için sizleri bekliyoruz.

 

 Dalyan Atv Turu Fiyatları

 

Parkura Varış, Deneme Sürüşü ,  Gurublara Toplam Bilgilendirme Molalar Tur Süresi 2  saat  ,  

 
 Atv Kulanımı
 
Turumuzda  kontrolu çok basit olup otomatik vitesli ,usta sürücümüz rehberimiz  esliğinde hiçbir tecrübe ehliyet lisans gerektirmeden yapılan ve 2.5/3 saatlik  zamanda da olsa sizlere tatiliniz icinde cok eğlence adralin  verecek sempatik en iyi en begenilen turlarımızdandır.
 
 
Dalyan  Atv  Safari Turu

 

bol eğlenceli adralin ,off road turudur, özellikle gençler mutlaka katılmasını tafsiye ederiz, Tatiliniz eğlence neşe ve renk katacak bir aktifitedir, hemen size uygun saati secin ve yerinizi ayırtın, günde 4 ,5 kez düzenlenmektedir zaman sorunu yaşamazsınız. Tura isteyen misafirlerimiz bir ATV Ye iki kişi Binebilir.


Utv Turuna Nasıl Katılırsınız? Atv Turuna katılamak çok basit, Harika Bir Tur Eğlence Dolu bir Atv Turu Sizi Bekliyor- Tur Günde  4 Defa  Yapılmaktadır Saat: 10:00/ 12:00/ 14:00/ 16:00 .

Deneme Sürüşü

Marmaris Atv Safari turumuz 3'5 saat süren yarım günlük bir organizasyondur.Toplam da yaklaşık olarak 2 saat motor üstünde geriye kalan zaman ise otelden alınış ve bilgi için kullanılır.Atv safari turu bir ön lider ve bir arka lider eşliğinde yapılmaktadır.Tur boyunca rehberimiz ve liderlerimiz sizlere eşlik edecek ve tüm sorunlarınızla ilgilenecektir.

Tur Başlama Saati

2 Seans 10:00'da ve 14:00'de
 
Ücrete Dahil Olanlar
 
Sigorta, Atv Turu, Rehberlik Hizmetleri
 
 
Ücretli Olanlar
 
İçecekler, Fotoğraf, İsteğe Bağlı Kişisel Harcamalar, Dondurma, Cips,vb.
 
 Gereksenimler  
 
Gözlük,Harcamalar için:  bir miktar Para

 

Bilgi Rezervasyon

WHATSAPP : 0536 739 0751

WHATSAPP BOOK RESERVE KARMA TEKNE ATV
WHATSAPP PRİVATE BOAT ÖZEL TEKNE
TELEFON PHONE