7 / 24 Bilgi Hattı : 0536 739 0751

İzmir Tekne Kiralama

Fiyat
:
800 TL
600 TL
Direkt Tekne Rezervasyon Yetkilisi | TELEFON: 0543 619 9214
Ürün kodu
:
0536 739 07 51
Telefon Whatsappp Viber Bilgi Hattı : 0536 739 07 51
:
İzmir Merkez Yada Çeşme
Kuşadası Özdere Dikili Sığacık 


Size ve ailenize arkadaş gruplarınıza  özel tekne  gulet, motor yat,normal günlük tekne, yelkenli tekne, yat günlük, yat kabinli, sail teknesi, Hergün Sabah 10:00 Akşam Dilerseniz 17:00 kadar tüm İstediğiniz koyları bizimle keşf edebilirsiniz,  profosyenel Kaptanımız ve Personelimiz, emin olunki özel turlarımızda unutamayacağınız bir gün için sizlerin daha iyi bir gezi tur yapamnız için ellerinden geleni yapacaklardır..   Turlarımızı  Günlük  ve ya Kabinli teknelerimiz yat gulet  sail  yatlarımız  1 günden Daha Fazla kiralayabilirsiniz,  Günlük , iki günlük üç günlük  Dört günlük beş günlük Haftalık gibi, Teknede özel yemekler ve istekler için lütfen bilgi alınız. Kişi sayısına göre fiyatlarda değişiklik olabilir 

 
izmir Özel Tekne Kiralama 
 
 
Tam Gün Koy Ada Turu 7 Saatlık

Özel Gün Batımı Turu - 2 saat 
 
Yemekli Özel Geziler - 3 saat 
 
Evlilik Teklifi Turları  -     1 saat
 
Doğum Günü Kutlamaları  3 saat 
 
Evlilik Yıldönümü Kutlamaları  2 Saat

Akraba Eş Dost Gezileri    4 Saat


 
Özel Saatlik Tam Gün Yarım Gün Yemekli yemeksiz Tekne Kiralamak İçin Fiyat Alınız


Tam Gün İzmirden Yassıca Adası turu
 
Ada Turu Koy Turu İçin ve Yüzmek İsteyenler için Sabah 10:00dan 17:00 Kadar  Yemekli Özel tekne Turu

Tur Programı

Akvaryum Koyu, Mavi koy , Dilek mağaraları, Cennet adası Bacardi Koyu, Eşşek Adası

 

Akvaryum Koyu

 ilk durağımız Akvaryum Koyu , Burada yaklaşık 1.5 saat beraber zaman geçireceğiz. Mangalımızı burda yakıp öğle yemeğini burda yedikten sonra akvaryum koyunun en büyük özelliği olan berrak sulara kendimizi bırakıp serinleyeceğiz.Akvaryum koyunun bir özelliğide burada çok sayıda balık türlerinin bulunması.Mavi Koy

İkinci durağımız Mavi Koy.. Karnımızda doyduğuna göre  artık eğlencenin akışına kendimizi bırakmanın tam zamanı..Burada çeşitli ödüllü yarışmalar düzenleyeceğiz.. Animasyon ve dans gösterilerimiz olacak. Bu koyun özelliği suyun masmavi oluşu 20-25 metre derinlikte duran küçücük bir taşın dahi rahatlıkla görülebilmesi.. Burada denize giren insanlar Dünya’nın en şanslı insanları olsa gerek..

 
Dilek Mağaraları

''Çeşme Tekne Turu'' da Üçüncü durağımız Mağaralar..  Yaklaşık 15mt derinliğinde 6mt yüksekliğinde olan mağaralar bölgesinde suyun şifalı olduğuna inanılıyor.

 
Cennet Adası Bacardi koyu

Çok rüzgarlı günlerde burada barınmak zor olduğundan programdan zaman zaman çıkarttığımız yerine alternatif olarak Cennet Adası , Bacardi Koyu ve Magrı Adası’nı tercih edebiliyoruz..

 
Eşşek adası

Dördüncü durağımız Eşek Adası ..Teknemizi adada bulunan iskeleye yanaştırıyoruz.. Adada 50-60 kadar eşek , keçi ve çok sayıda yabani tavşan bulunmakta.Hayvanlar vakıf tarafından korunma altında. İsteyen misafirlerimiz bu canım hayvanlarla hatıra fotoğrafı çektirebiliyorlarAdanın plajında deniz çok temiz ve yüzmek için ideal.


Eğlence

 Eşek adasından ayrılıp Çeşme’ye dönüş yolculuğu başladığında DJ ve özel animatörler eğlencenin dozunu iyice arttırıyolar..
 
Her koyda denize girilebiliyor ve 40mt’lik aquapark’ı kullanabiliyoruz..
 
 
Yemek Bilgisi
 
• Izgara Balık veya Tavuk Izgra
• Mevsim Salata
• Patates Salatası Yada Meze
• Soslu Makarna Veya Pilav   
Tur Başlama Saati

 Saati:10:30- Bitiş Saati:17:00. İLE 18:00 ARASI
 
Ücrete Dahil Olanlar
 
Otelden Ulaşım, Sigorta, Öğle Yemeği,( Tavuk, Makarna, Salata) Tekne TuruVe Rehberlik Hizmetleri
 
 
Ücretli Olanlar
 
İçecekler, Fotoğraf, İsteğe Bağlı Kişisel Harcamalar, Dondurma, Cips,vb.
 
 Gereksenimler  
 
mayo, Güneş Kremi Gözlük, Deniz Terliği, veya Ayakkabısı Harcamalar için:  bir miktar Para

Doğum Günü Turu


İsterseniz sevgilinizle romantik bir doğum günü geçirebilir yada kalablık bir grubla teknede doğum günü partisi verebilirsiniz. Teknenizi kiralayıp Tura başlayınca istediğiniz tarzda müzik eşliğinde doğum günü kutlaması organize edebilirsiniz.Aklınızdaki doğum günü kutlamasını bize söylemeniz yeterlidir.

Özel Teknede Yemek  Organizasyonu

Yemek İçin reesteoranta gitmek yerine teknede yemek verebilirsiniz. İster  Ahşap Teknemizde motor yat yada yelkenli teknemizde restoran kalitesinde yemekleri sürekli değişen büyüleyici manzara eşliğinde etkiliyeci bir ortamda sevdiklerinize yemek organizasyonu yapabilirsiniz. 

Teknede Evlenme Teklifi

Evlenme teklifinizi heyecanını paylaşıyor ve size bu özel gününüzde kusursuz şekilde hazırlanmış  birçok tekliflerinizi bize iletebilirsiniz.  

TEKNE Yetkilisi  Yer Ayıttır 
TELEFON : 0536 739 07 51

---------------------------------

 
MİSAFİR TAVSİYELERİ

İzmir Tekne Kiralama

Elifnaz Paksoy - 1 Haziran 2018

Eşime süpriz doğum günü için 2 saatliğine tekne kiraldım süslemeyi kendim yaptım bana özel olsun diye dışarıdan içeciğimizi pastamı kendim getridim daha uyguna geliyor kaptanımız pasta tekne süslemesini yaptırabiliceğini söyledi ama gerek yoktu. çok güzel romantik boğaz turu yaptık kaptana teşekkür ediyorum herşey çok güzeldi.  


Ahmet Poyraz - 15 Haziran 2018

İzmirde çok aradım ekonomik bir tekne kiralamak için sağolsun ömer bey yardımcı oldu. diğer organizasyon yapanlarlar 2000tl istediler ben 500tl ödeyerek güzel bir evlilik teklifi yaptım.