7 / 24 Bilgi Hattı : 0536 739 0751

Kalkan Özel Tekne

Fiyat
:
800 TL
700 TL
Direkt Rezervasyon Yetkilisi | TELEFON: 0543 619 9214
Kalkan Özel Tekne Turu

size ve ailenize arkadaş gruplarınıza  özel tekne  gulet, motor yat,normal günlük  yelkenli tekne, yat günlük, yat kabinli, sail teknesi, Piyade Teknesi, Hergün Sabah 10:00 Akşam Dilerseniz 18:00 kadar tüm İstediğiniz koyları bizimle keşfedebilirsiniz, Teknede özel yemekler ve istekler için lütfen bilgi alınız. Kişi sayısına göre fiyatlarda değişiklik olabilir. 

profosyenel Kaptanımız 

 Personelimiz, emin olunki özel turlarımızda unutamayacağınız bir gün için sizlerin daha iyi bir gezi tur yapamnız için ellerinden geleni yapacaklardır..   Turlarımızı  Günlük  ve ya Kabinli teknelerimiz yat gulet  sail  yatlarımız  1 günden Daha Fazla kiralayabilirsiniz,  Günlük , iki günlük üç günlük  Dört günlük beş günlük Haftalık gibi.
 
Consept İsteğe Bağlı
 
TURLARIMIZ -YEMEKLİ- HERŞEYDAHİL -SADECE TEKNE YAT  OLARAK KİRLANABİLİR- NOT ÖZEL tekne KİRALAMA VE ÖZEL TUR KİŞİ SAYISI GÜN, KONSEPT SERVİSLİ SERVİSİZ ÖZEL DURUMLARDA FİYATLARIMIZ FARKLIDIR LÜTFEN  BİLGİ ALINIZ.

Kalkan Özel  Tekne Kiralama
 
1 Saatlik Özel Tekne : 00-TL
2 Saatlik Özel Tekne :  00-TL
Tam Gün Özel Tekne Turu :00-TL
2 saatlik Doğum Günü Turları
2 Saatlik Evlilk Teklifi Turları
4 Saatlik İş Yemeği Turları
Gece Özel Tekne Turu

Özel Tekneler Kişi Sayısına Frklı tekne ve  kapasitesine Özel Yemek İsteklerine göre fiyatlarda değişiklik gösterebilir lütfen bilgi alınız. 
 
Tekne Bilgisi
 
 
Teknelerimiz 2 katlı olup alt katında oturma gruplarıüst katında güneşlenmeniz için  şezlonglar bulunmaktadır.

Genel bilgiler

Kaş’ın çevresinde bulunan koylar, daha önce görmediğiniz güzellikteki büyüleyiciliğe saip. Kaş çevresinde bulunan Güvercin adası, denizinin duruluğu yanında su altında bulunan köpekbalığı heykeli ile de görülmeye değer yerlerden biridir.Diğer bir eşsiz ada ise On İki Adalardır. İsmini aynı çevrede olan 12 küçük adacıktan alan bölge aynı zamanda önemli bir dalış bölgesidir. Bu adanın muhteşem denizinin yanında, 1960’larda batmış bir pamuk gemisi batığı ve doğal güzelliğiyle büyüleyen kanyonu,
.
Tur Programı

Maradi adası, Sarıbelen Adası, kaputaj Plajı, Besmi Adası, Fırnaz koyu

Maradi Adası

ilk durağımız olan Maradi Adası’na doğru yola çıkıyoruz. Denizin ortasında bulunan bu küçük adada teknemizde bulunan gözlük paletlerle yüzebilir, su altı fotoğraf makinamızla fotoğraf çekebilirsiniz.

sarıbelen Adası
 
Teknemiz Sarıbelen Adasında demirleyip. Size güzel  öğle yemeği hazırlıyoruz.

Kaputaj Plajı
 
Kaputaş Plajı, Antalya'nın cennet koylarından sadece biri. Kaş ilçesinin Kalkan mevkinde konumlanan nefis plaj, Kaş'a 20 km, Kalkan'a 7 km uzakta bulunuyor. Kendisiyle aynı adı taşıyan ve sarp kayalıklarla çevrili etkileyici bir koydaki Kaputaş Plajı, bu özelliğiyle ülkemizin nadir doğal güzellikleri arasındadır.


Besmi Adası
 
önemli dalış merkezlerinden biri olan Besmi Adasına Görülmeye değer
 
Fırnaz Koyu
 
Kalkan'ın en güzel koyları sıralaması yapacak olursak, Fırnaz Koyu ilk üç arasına mutlaka girecektir. Masmavi iç açıcı güzelliğiyle kesinlikle Kalkan'ın doğal güzelliklerinden bir tanesidir.

Tur Başlama Saati

 Saati:10:30- Bitiş Saati:17:00. İLE 18:00 ARASI
 
Ücrete Dahil Olanlar
 
Otelden Ulaşım, Sigorta, Öğle Yemeği,( Tavuk, Makarna, Salata) Tekne TuruVe Rehberlik Hizmetleri
 
 
Ücretli Olanlar
 
İçecekler, Fotoğraf, İsteğe Bağlı Kişisel Harcamalar, Dondurma, Cips,vb.
 
 Gereksenimler  
 
mayo, Güneş Kremi Gözlük, Deniz Terliği, veya Ayakkabısı Harcamalar için:  bir miktar Para