7 / 24 Bilgi Hattı : 0536 739 0751

Kundu Korsan Tekne Turu

Fiyat
:
70 TL
60 TL
Yemekli| Köpük Partisi | Tavuk Izgara - Makarna - Salata | Fiyat Artmadan Direkt Tekne Yetkilisinden Yer Ayırt Telefon Whatsapp Viber : 0536 739 07 51
Ürün kodu
:
0536 739 07 51
Telefon Whatsappp Viber Bilgi Hattı : 0536 739 07 51
:
Genel Bilgiler 
 
Kemer Antalya Tekne Turları, kemerin muhteşem koylarını sahillerini  tüm doğllığıyla gezebileceg'iniz her koyda, sahilde, Plajda Bol Bol yüzebileceğiniz bir Korsan Dizayn Edilmiş teknemizle unutulmaz bir tura katılacaksınız.Kesinlikle tavsiye ederiz. Etrafı Çam ormanları ile çevrili Kemer' in güzel koyları ve muhteşem.Torosların heybetli manzarası altında en iyi Korsan Teknemizde unutulmaz büyülü bir gün Kemer Tekne Koy Turu, geçireceksiniz ve tatilinize renk katacaksınız.Ailecek katılabilceğiniz bir tekne turudur,

Tekne Turu Programı:  
 
Korsan Mağarası,  Cennet Koyu,  Cleopatra Koyu - Phaselis Koyu-Akvarium Koylarında Yüzme Molası, Eğlence Müzik Ve Köpük Partisi Mevcuttur.

Özel Tekne Kiralama Tur Bilgileri 
 
Özel Gün Batımı Turu - 2 saat 
 
Yemekli Özel Geziler - 3 saat 
 
Evlilik Teklifi Turları  -     1 saat
 
Doğum Günü Kutlamaları  3 saat 
 
Evlilik Yıldönümü Kutlamaları  4 Saat

Akraba Eş Dost Gezileri    6 Saat

Özel Saatlik Tam Gün Yarım Gün Yemekli yemeksiz Tekne Kiralamak İçin Fiyat Alınız

Korsan Mağarası
 
Korsan mağarası denizin alt tarafındadır . Teknelerle gidilir. Yarımada çevresindeki tekne turlarında ilk mağaradır. 10 metre genişliğinde ve altı metre yüksekliğinde ağzı vardır. Küçük teknelerle mağaranın içine girilebilir


Cennet Koyu
 
Kemer İlçesi'nin Çamyuva bölgesinde Beydağları Milli Parkı içinde yer alan ve halk diliyle Cennet Koyu olarak bilinen Koy diğer adıyla alacasu diyede adlandırılır.

Cleopatra Koyu
 
Kemer İlçesi Tekirova Beldesi’nde bulunan Beydağları’nın denize dik indiği Cleopatra Koyu yerli ve yabancı turistlerin akınına uğruyor. Yatların uğrak yeri olan bölgede yer alan ve rivayete göre bir zamanlar Doğu Roma İmparatoru Marcus Antonius’un sevgilisi Cleopatra’nın aşkını ölümsüzleştirmek için dağa oyma yöntemi ile yaptırdığı siluete tatilciler adeta hayranlık duyuyor.Kemer’in eşsiz koylarını ziyaret etmek üzere günübirlik yat turlarına çıkan yerli ve yabancı tatilciler, koyların güzelliğinin yanı sıra Cleopatra siluetinin bulunduğu kayayı görmeden geçmiyor.

Phaselis Koyu
 
Bir zamanlar üç ayrı limana sahip önemli bir ticaret merkezi olan Phaselis antik kentinde Yüzme Molası.Burada, şehrin tarihi önemini vurgulayan muhteşem antik eserler göreceksiniz; su kemerleri, pazar yerleri, hamamlar ve bir antik tiyatro.Koyları çevreleyen muhteşem çakıl plajlarda keyifle yüzmenin tadına varacaksınız; buradaki masmavi, berrak sular hem sığ hem de sakin ve güvenlidir.

Akvaryum Koyu
 
Kemer civarındaki en güzel koylardan  biri olan bu koy hem yüzmeye yeni başlayanlar, hem de beraberindeki aile üyeleri ve arkadaşları için yüzme, şnorkel yapma ve güneşlenme olanakları itibarıyla idealdir. Akvaryum Koyu, Kemer Yat Limanı'na 18 dk. mesafede olup buraya ulaşım sadece denizden ulaşım vardır.

Tur Başlama Saati

 Saati:10:30- Bitiş Saati:17:00. İLE 18:00 ARASI

Ücrete Dahil Olanlar
 
Otelden Ulaşım, Sigorta, Öğle Yemeği,( Tavuk, Makarna, Salata) Tekne TuruVe Rehberlik Hizmetleri
 
Ücretli Olanlar
 
İçecekler, Fotoğraf, İsteğe Bağlı Kişisel Harcamalar, Dondurma, Cips,vb.
 
 Gereksenimler  
 
mayo, Güneş Kremi Gözlük, Deniz Terliği, veya Ayakkabısı Harcamalar için:  bir miktar Para

Direkt Tekne Yetkilisi Yer Ayıttır 
TELEFON : 0536 739 07 51