7 / 24 Bilgi Hattı : 0536 739 0751

Marmaris Dalış Turu

Fiyat
:
750 TL
550 TL
Gruup İndirimi 00-TL / Hergün , Yemekli | Fiyat Artmadan Hemen İndirimli Fiyattan Yerini Ayırt Tur Günü Öde | Rezervasyon Bilgi Telefon Numaraları : 0 536 739 07 51
Telefon Whatsappp Viber Bilgi Hattı : 0536 739 07 51
:
Marmaris Dalış Turu Ve Bölgeleri

Marmaris'te dalış,  sevenler için popüler olan aktivitelerden bir tanesi. Marmaris'in ikilimi, doğası, denizi ve deniz tabanı, dalış tutkunları için çok güzel imkanlar sunmaktadır.  Gerek eğitimli dalgıçlar, gerekse yeni başlayanlr Turumuz Uygundur. Profasyonel  sertifakalı dalış eğitmenlerimizle dalış keyfini yaşayınız.
Yüzme bilmeyenlerde dalış  yapabilir. 2 Ayrı bölgede dalış yaklaşık 1 saat 

 Tur Programı : 
2 Ayrı Yerde Dalış Akvaryum Koyu, Kadırga Koyu

Tur Bilgileri


Teknelerde he türlü dalış donanımı bulunduğundan malzeme almanıza bile gerek yok. Klasik bir dalış turu ortalama 15-20 kişilik olarak yapılıyor. Alınan eğitimden sonra sertifikalı gözetmenler eşliğinde Marmaris'in berrak sularında ve muhteşem deniz altı ortamında dalış keyfi başlıyor.

Fotoğraf Fiyatı

yaklaşık 20-25 adet cd fotoğraf 40 tl isteyen ödemesini yapıp satın alabilir
 
-------------------------------
 
Marmaris Özel  Tekne Kiralama
 
2 Saatlik Özel Tekne :  00-TL
Tam Gün Özel Tekne Turu :00-TL
2 saatlik Doğum Günü Turları
2 Saatlik Evlilk Teklifi Turları
4 Saatlik İş Yemeği Turları
Gece Özel Tekne Turu
 Özel Tekneler Kişi Sayısına Frklı tekne ve  kapasitesine Özel Yemek İsteklerine göre fiyatlarda değişiklik gösterebilir lütfen bilgi alınız. 
 
 
 Dalış ayrıntıları

Sualtı yaşamının gizemi! Tüm beceri düzeyleri için bir su altı tecrübesi. Ilık ve berrak sularda sertifikalı dalgıçlar eşliğinde dalış turlarımız, tam kaliteli ve lisanslı öğretim elemanları ile donatılmıştır. ilk kez dalış yapacaklar İçin tanıtım dalışları için dalış öğretmenleri tarafından bilgilendirilirler. İki dalış yaklaşık 30'ar dakika olacaktır. Eğer bir acemi iseniz o zaman su işaretleri, ve yüzme teknikleri altında, ekipman kullanımı hakkında tam bir dalış eğitimi alabileceksiniz. Ayrıca film ve resimlerin bulunduğu DVD'leri satın alabilirsiniz ve aynı zamanda bir dalış sertifikası satın alabilirsiniz. Otelden alınış ve geri bırakılma, öğle yemeği ve ekipmanlar fiyata dahildir.


DALIŞ Yetkilisi Yer Ayıttır 
TELEFON : 0536 739 07 51