7 / 24 Bilgi Hattı : 0536 739 0751

Selimiye Özel Tekne Kiralama

Fiyat
:
900 TL
800 TL
Hergün, Yemekli / Rezervasyon Yetkilisi TELEFON: 0543 619 9214
Telefon Whatsappp Viber Bilgi Hattı : 0536 739 07 51
:
Selimiye Bozburun Hisarönü Özel Tekne Kiralama Ve Turu
 
 
size ve ailenize arkadaş gruplarınıza  özel tekne  gulet, motor yat,  Önemli Not Özel İsteyen Misafirlerimiz İçin Karışık Başaka Gruplarla Tur Düzenliyoruz.  normal günlük tekne yelkenli tekne yat günlük motoryat, yat kabinli, sail teknesi, Hergün Sabah 10:00 Akşam Dilerseniz 17:00 kadar tüm İstediğiniz koyları bizimle keşfedebilirsiniz,  profosyenel Kaptanımız ve Personelimiz, emin olunki özel turlarımızda unutamayacağınız bir gün için sizlerin daha iyi bir gezi tur yapamnız için ellerinden geleni yapacaklardır. Tur güzargahların istediğiniz koylara değişiklik yapabilirsiniz   Turlarımızı  Günlük  ve ya Kabinli teknelerimiz yat gulet  sail  yatlarımız  1 günden Daha Fazla kiralayabilirsiniz,  Günlük , iki günlük üç günlük  Dört günlük beş günlük Haftalık gibi, Teknede özel yemekler ve istekler için lütfen bilgi alınız. Kişi sayısına göre fiyatlarda değişiklik olabilir. 

Özel Teknelerde güne ve kişi sayısına göre fiyatlarda farklılıklar oluşabilir lütfen tekne yetkilisinden bilgi alınız. Tur Fotoğrafları Ve detaylı bilgiler için sayfanın altına ininiz.

KORONA ÖNLEMLERİ ÖNEMLİ !!

Teknemizde korona önlemleri çerçevesinde yarı kapasite çıkıyoruz.teknemiz hergün dezenfektan ile temizleniyor.

Selimiye Bozburun Söğüt Tekne Turları 

Marmaris ve civarı bölgelerde tatil yapıyorsanız selimiye bozburun hisarönü datça körfezi arsında yapılan tekne turu, tamamen doğal koylardan oluşmaktadır.Marmarisin gürültüsünden temiz hava oksijen daha sakin doğal koylar adalar, Tekne Turu, Na Katıldığınızda anlayacaksınız. Teknemiz selimiyeden kalkıyor.

Tur Güzergahı

Sak  limanı, Manastır, Aşk adası Dişlice , Bencik Koyu, Akvaryum Koyu,Perili ev
 
Consept İsteğe Bağlı
 
TURLARIMIZ -YEMEKLİ -SADECE TEKNE YAT  OLARAK KİRLANABİLİR- NOT ÖZEL tekne KİRALAMA VE ÖZEL TUR KİŞİ SAYISI GÜN, KONSEPT SERVİSLİ SERVİSİZ ÖZEL DURUMLARDA FİYATLARIMIZ FARKLIDIR LÜTFEN  BİLGİ ALINIZ...
 

Selimiye Bozburun Söğüt Karışık

Baska Guruplarla Tekne Turu

 

Akvaryum Koyu, Öncelik Koyu , Üç Taşlar Koyu , Camlı Kızıl Ada Koyu , Ada Boğazı, Zaman Olursa Süpriz Koy

 

Tekne Bilgisi


Teknelerimiz 2 katlı olup alt katında oturma gruplarıüst katında güneşlenmeniz için  şezlonglar bulunmaktadır. Gün Boyunca müzik yayınımız mevcuttur tüm Koylarda Yaklaşık 1 saat yüzme molası veriyoruz.
 

Tur Başlama Saati

 Saati:10:30- Bitiş Saati:17:00. İLE 18:00 ARASI
 
Ücrete Dahil Olanlar
 
Otelden Ulaşım, Sigorta, Öğle Yemeği,( Tavuk, Makarna, Salata) Tekne TuruVe Rehberlik Hizmetleri
 
 
Ücretli Olanlar
 
İçecekler, Fotoğraf, İsteğe Bağlı Kişisel Harcamalar, Dondurma, Cips,vb.
 
 Gereksenimler  
 
mayo, Güneş Kremi Gözlük, Deniz Terliği, veya Ayakkabısı Harcamalar için:  bir miktar Para
Selimiye Bozburun Marmaris Bozburun Yarımadası boyunca aşağı inerken sayısız küçük koy vardır. Kuzeyden güneye doğru sayacak olursam, aralarından özellikle Kumlubük, Çiftlik, Arap Adası, Serçe ve Bozukkale limanlarını tercih ediyorum. Pek ender yer bulunabilirse de Korsan Koyu’nu da öneririm.


 
Selimiye Bozburun Hisarönü  
 
Kuzeyinde Datça, güneyinde ise Bozburun bulunan Hisarönü Körfezi, Türkiye’nin en güzel yerlerinden biridir. Girintili yapısı ve koyları ile yelkenciler ve denizseverler için harika bir tatil yeridir. Körfezin büyük kısmı ormanlarla ile çevrilidir ve içinde ada ve adacıklar bulunur. Körfezin denizinin rengi ve temizliği tarifsizdir. 
 
Hisarönü Koyları Ve Önemli Bilgiler
 
Bencik Koyu, Selimiye Köyü, Orhaniye, Kız kumu ve Martı Marina, Hisarönü Körfezi’nin görülmesi gereken ve en çok bilinen bölgeleridir. Bencik Koyu Hisarönü’nün kuzeyinde bulunan Bencik, yaklaşık 1, mil içeriye girer. İnce uzun bir koydur ve kesinlikle görülmesi gerekir. Koyun dışında üzerinde diş gibi kayalar olan Dişlica Adası bulunur. Bu adayı ilk gördüğümde, değişik yapısı sebebiyle Teksas Vadisinde, ıssız bir kaya kütlesi gördüğüm hissine kapılmıştım. Koyda 8-15 metre derinlikte demir bırakarak, sahilden çıma alındığında güvenli demirleme yapmış olursunuz.
 
Orhaniye Koyu Ve Deniz Bilgileri
 
Orhaniye, doğasıyla ve yapısıyla bir doğal limandır. Çevrsindeki yeşilliği, baharda ve kışın sakinliği ile insanı kendisine büyüler.Orhaniye girşinde güney tarafta bir ada bulunur. Adanın kuzeyinde ise Kız kumu vardır. Kız kumu, 400 metre uzunluğunda ve deniz seviyesinden sadece 1 metre altından giden bir yol gibidir. Denizin ortasından giden bu sığ yolda yürüyenler, denizen üzerinde yürür gibi görünürler. Özellikle bölgeye gece giriş yapacaklar bu sığlığa çok dikkat etmelidirler çünkü herhangi bir uyarı işareti yoktur.
 
Selimiye Koyu Ve Önemli Bilgiler
 
Doğal yapısıyla ve köy havasıyla son yıllarda oldukça popüler olan Selimiye Köyü, yatçılarında uğrak yeridir. Selimiye Koyu, melteme tamamen kporunaklı ve çok sakin bir koydur. Yaz geceleri hiç ama hiç rüzgar bulamazsınız ama sıcağı da bunaltmaz. Köyde, belediyeye ait bir iskele mevcuttur ve tonoz döşenmiştir.
 
 
 
Ayrıca, demir atarak plajın karşısındaki bölgede kısa süreli konaklayabilirsiniz. Fakat Selimiye, oldukça derin olduğu için demirleme yapmak pek mümkün olmayabilir. Derinlik 20 metre ile 50 metre arasındadır. Selimiye’de alışveriş yapmak için market ve bir çok restaurant bulabilirsiniz. İskelesine, tekne ile yanaşabileceğiniz en çok bilinen restaurantı ise Sardunya’dır.
 
Bozburun, Kızkumu, Selimiye, Dirsek Bükü, Bayır Köyü, Söğüt, Turgut Şelalesi
 
Marmaris'in 20 km batısında, Bozburun Yarımadası'nın güney yakasında bulunan Turunç Koyu, adını elbette ki
turunç meyvesinden almıştır. Turunç, Marmaris İlçesi'ne bağlı olup yaklaşık 2.000 nüfuslu bir yerleşim bölgesidir.
Koyun yamaçlardan ve de Loryma Resort'tan görülen nefes kesici panorama, yörenin özgün yapısını gözler önüne
sermekte, hatta doğudaki Toros Sıradağları'nın uzantılarına kadar açılmaktadır. Bu yemyeşil yamaçların üstünden
yükselen 920 m'lik Palamut Tepesi ise Bozburun Yarımadası'nın en yüksek yer şeklidir. Yöre halkının göçebe ataları, geçmişte Toroslarda yaşamış ve yakın zamanda batıya doğru göçerek çevredeki kıyı ovalarına yerleşmiştir.
Günümüzde yöre sakinlerinin ana geçim kaynağı turizmdir. Turunç Koyu'ndan Marmaris'e veya Amos ve Kumlubük
gibi komşu koylara ulaşım, Turunç rıhtımından deniz yoluyla sağlanmaktadır. Nispeten küçük olan Amos Koyu,
özellikle suyunun duruluğuyla meşhurdur. Buraya ve Kumlubük'e kara yoluyla ve Karya Yolu yürüyüş patikası
üzerinden de ulaşılabilmektedir. Amos ve Kumlubük komşu koylarını ayıran burun üzerinde antik Amos kentinin
kalıntıları yükselmektedir.