Side Tekne Kiralama

Fiyat
:
00 TL
00 TL
ÖNEMLİ !! ( YOĞUNLUKTAN DOLAYI KOLAY HIZLI YAZILI DOĞRU BİLGİ FİYAT TEKNE YADA YAT GULET MOTORYAT YELKENLİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TAM GÜN YATILI HAFTALIK KAPTANLI YADA AİLE TEKNESİ YEMEKLİ YADA YEMEKSİZ TEKNE KİRALAMA İÇİN LÜTFEN AŞAĞIDAKİ WHATSAPP BUTONUNDAN YAZINIZ
 Side Özel Tekne Kiralama

Özel Teknelerimiz Küçük Ahşap  Tekne Lux Motoryat Gulet Yelkenli Sailbot  teknlerimiz Manavgat ırmak kalkışlı olup yada side liman kalkışlıdır. turlarımız ırmakttan başlayıp ırmağın ve deniz birleştiği yerlerde demir atıp yüzebilirsiniz  ve aşcımız tarafından hazırlanan leziz yemeklerin tadına varabilirsiniz. daha uzun tur isteyenler için manavgat side turu vardır yada karaada turu. eşiniz ile yada arkadaş gruplarınızla yada iş grubunuzla özel tekne turuna katılabilirsiniz.turlarımız saat 10 da başlayıp 15:00 geri liman dönüş yapıyoruz isterseniz dönüş saatini uzatabilirsiniz.teknelrimiz konforlu üst taraf güneşlenmeye elverişli alt tarf çocuklar için gölgelik yerler mevcuttur. teknelerde tuvalet üzerinizi değişterebileceğiniz sayunma bölgeleri mevcuttur.teknemiz bütün ailler için uygundur. yemek için ister balık yada tavuk salata makarna yada yemeksiz şekilde kiralayabilirsiniz.kaptanımız misafirleri memnun etmek için elinden gelen yapacaktır.Küçük tekne yada motoryat gulet sailboat yada büyük gruplar için büyük teknelerimizi kiralayabilirsiniz.Yatımızın konsepti yemeksiz yada yemek ve alkolsüz içecekler dahil şeklindedir. araçları olmayan misafirleri otellerden servis ile alıyoruz.
 

 

 

Nasıl Rezervasyon Yaptırabilirsiniz 
 

Aşşağıdaki whatsap butonundan detaylı tur bilgisi yat  fotoğrafları resimleri rotaları Saatleri fiyatları yada grup indirimi için özel fiyat alabilrsiniz.  yada direkt  isim soyisim kişi sayısını yazıp gönderebilirsiniz.çok hızlı birşekilde size dönüş sağlayacağız.

 
7/24 Whatsaptan Bilgi Alınız


 için İster yurdışından ister yurtiçinden ne zaman isterseniz bize whatsap üzerinden ulaşabilirsiniz.size hızlı bir şekilde gerş dönüş yapacağız. 

 

Kaliteli Hizmet ve En İyi Fiyat


önemli olan kaliteli hizmetten en uygun fiyata yararlanmak. bunun için çalışmalarımız devam ediyor.

 

Kadın Kaptanlı Kadın personelli 
 

bazı teknelrimiz kadın kaptanlı olup muhafazakar aillere hizmet vermektir yada kaptan ve eşi ile tura çıkan ailelere uygun teknemizde mevcuttur. 

 

Teknede Özel yemek Yaptırabilirmiyiz
 

misafirlerin bütün isteklererine mimkün olanları ekstra fiyat karşılğında sağlamaya çalışıyoruz lütfen bilgi alınız 

 

Teknede Kaç Kişi oluyor


Teknelerinde aynı araçlar gibi resmi kapasiteleri vardır. bu yüzden  resmi tatillerde bayramlarda hafta sonları çok öncesinden yer ayıttırmkata fayda var. gününe göre teknelerde kişi sayısı değişebiliyor tam sayı için tekne yetkilimizden bilgi alınız.

 

Tekne Turu Fiyatları


Amacımız misafirlerimize en doğru bilgileri verip  en uygun fiyata en iyi birşekilde hizmet verip teknemizden ayrılmalarını sağlamak.Grup olarak tura katılaacak misafirlerimize extra indirim tekne yetkilimiz tarafından yapılacaktır.lütfen bilgi alınız. 

 
 

Tekne Turuna Yemek Dahilmi 


tekne turumuza teknede özenle  hazırladığımız öğle yemeği fiyata dahildir


 

Araç Park Yeri Varmı  

 

Araçları ile gelen misafirlerimize tekne yetkilimiz tarafından park yeri bilgisi verilip yardımcı olunacaktır.

 

Tekne Nereden Kalkıyor


Teknemiz  Merkez limandan kalkıyor. tekne yetkilimizden teknenin kalktığı limanın konumu isteyiniz 


 

Küçük Aile Teknesi İsteyenler

 

Aile teknesi isteyen misafirlerimize  aile teknesi yada özel tekne kiralayabiliyoruz. aileler 

 

Tekneye Evcil Hayvan Alınıyor mu ?


Evcil hayvan konusunda en iyi bilgiyi tekne yetkilimiz verecektir lütfen bilgi alınız.
 

Ulaşım 
 
Tekne turuna katılacak misafirlerin araçları olanlara konum atıp onları karşılıyoruz. araçları olmayanları bulundukları otelden yada evlerine yakın bölgelerden alıyoruz. misafirlerin  bulundukları otele göre küçük bir ücret karşılığında otellerden alıyoruz.otelden herzamn servisimiz olmuyor lütfen bilgi alınız. 


 

Yanımda Ne Getireyim 

 

Havlu, Deniz Gözlüğü, Şort ,Mayo ,Terlik Güneş gözlüğü Şapka Güneş Kremi vb. 


 

Neye Dikkat Etmeliyim 

 

Rezervasyon yaptıracak misafirler en çok dikkat etmesi gereken nasıl bir tekne istediğidir. tatil danışmanımızda misafirlerin isteğine göre en uygun tekneden yer ayırması memnuniyet açısından çok önemlidir.Misafirlerin Tekne Turumuzdan memnun  kalması Tekne  Yorumları Tavsiyeleri için önemlidir.

 

Tekne Turu Misafir Yorumları

 

Hatice Baş 

bu siteden 3 satliğiine tekne kiraladık çok beğendik teknede çalışan arkadaş çok yardımcı oldu . mavgat ırmak turu ve ırmak ile denizin birleştiği yerde yüzme molası verdi. burada yemek yedik güzeldi. 3 saat bize yetti ama çalışan bize demiştiki sideye kadar yada ada turu için daha uzun saat kiralamanız gerekiyor diye bizim bütcemiz 3 saatlik için uygundu teşekkür ederiz tekne kapatanına ve çalışanına

 

Diğer Turlar İçin Lütfen Tıklayınız

Atv Jeep  At Safari Tekne Turu

Jeep Safari Ragting Tur Fiyatları Tıklayınız

 

 


 
WHATSAPP / TEKNE BİLGİ AL YER AYIRT İNFORMATİON BOOK
WHATSAPP ÖZEL TEKNE BİLGİ AL PRİVATE BOAT İNFORMATİON
TELEFON PHONE