Manavgat Tekne Turu

Fiyat
:
500 TL
300 TL
SADECE WHTASAPP'TAN BİLGİ VERİYORUZ / GRUPLARA 250-TL AZ KİŞİLRERE 300-TL YEMEK DAHİL KÖPÜK PARTİLİ AİLELERE UYGUN KATILABİLİRLER / GRUP KARMA TEKNESİ ÖZEL TEKNE KİRALAMA FİYAT FOTAĞRAF BİLGİ YER AYITTIRMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ WHATSAPP BUTONUNDAN YAZINIZ
Manavgat Side Günlük Tekne Turları
 
 
 
TUR-1:  SİDE KORSAN TEKNE TURU  Köpük Partili KLASİK YEMEKLİ - KORSAN TEKNEMİZLE TAM GÜN TEKNE TURU.  
 
Manavgat Özel Tekne Kiralama
 
Özel tekne  gulet, motor yat, günlük tekne,  yelkenli tekne, yat günlük, yat kabinli, sail teknesi,  Hergün Sabah 10:00 Akşam Dilerseniz 18:00 kadar tüm İstediğiniz koyları bizimle keşfedebilirsiniz,  profosyenel Kaptanımız ve Personelimiz, emin olunki özel turlarımızda unutamayacağınız bir gün için sizlerin daha iyi bir gezi tur yapamnız için ellerinden geleni yapacaklardır..   Turlarımızı  Günlük  ve ya Kabinli teknelerimiz yat gulet  sail  yatlarımız  1 günden Daha Fazla kiralayabilirsiniz,  Günlük , iki günlük üç günlük  Dört günlük beş günlük Haftalık gibi, Teknede özel yemekler ve istekler için lütfen bilgi alınız. Kişi sayısına göre fiyatlarda değişiklik olabilir.Önemli : Ailelere Özel Teknemiz Var Sadece Kaptan ve eşi yada sadece bayan kaptanlı bayan personelli tekne hakkında bilgi alınız.Tam Gün Özel Tekne Ekonomik 10:00 dan 17:00 Kadar. ister yemeğinizi içeceğinizi yanınızda getiriniz yada ahçımız  kaptanımız pişirip servis yapılsın. Not:  yemek dahil seçeneklerimizde var Önemli Hetürlü bütçeye uygun tekne ve yat gulet motoryatlarımız var lütfen nasıl bir tekne istediğinizi tekne yetkilimize anlatıp bilgi alınız. Önemli Sadece Tekne Kiralamak İsteyen bu numarayı arasın yetkili 
 
Tur Günleri

HER: ÇARŞAMBA - CUMA - PAZAR GÜNLERİ 

Tur 2 Manavgat Şelalesi Tekne Turu


Manvagta Nehir Gezisi 30 Dakika ve Küçük Şelaleye Varış Fotoğraf Çekimi  Sonrası Büyük şelale için transfer yapıyoruz yaklaşık 2 km  ilerideki Büyük şelaleye varıyoruz 30 Dakika Molamız Var  Alabalık Çiftliği, Kablumbağa İzleme , sonra Küçük Şelaleden  Nehir Turu 30 Dakıka sonunda manvgata dönüş.
 

Nasıl Rezervasyon Yaptırabilirsiniz 
 

Aşşağıdaki whatsap butonundan detaylı tur bilgisi fotoğraf yada grup indirimi için özel fiyat alabilrsiniz.  yada direkt  isim soyisim kişi sayısını yazıp gönderebilirsiniz.çok hızlı birşekilde size dönüş sağlayacağız.

 
7/24 Whatsaptan Bilgi Alınız


İster yurdışından ister yurtiçinden ne zaman isterseniz bize whatsap üzerinden ulaşabilirsiniz.size hızlı bir şekilde gerş dönüş yapacağız. 


Kaliteli Hizmet ve En İyi Fiyat


önemli olan kaliteli hizmetten en uygun fiyata yararlanmak. bunun için çalışmalarımız devam ediyor.

 

Teknede Kaç Kişi oluyor


Teknelerinde aynı araçlar gibi resmi kapasiteleri vardır. bu yüzden  resmi tatillerde bayramlarda hafta sonları çok öncesinden yer ayıttırmkata fayda var. gününe göre teknelerde kişi sayısı değişebiliyor tam sayı için tekne yetkilimizden bilgi alınız.

 

Tekne Turu Fiyatları


Amacımız misafirlerimize en doğru bilgileri verip  en uygun fiyata en iyi birşekilde hizmet verip teknemizden ayrılmalarını sağlamak.Grup olarak tura katılaacak misafirlerimize extra indirim tekne yetkilimiz tarafından yapılacaktır.lütfen bilgi alınız. 

 
Kişi başı   00-TL
7-12 Yaş   00-TL
0-6 Yaş Çocuklar bebekler 00-TL

 

Tekne Turuna Yemek Dahilmi 


tekne turumuza teknede özenle  hazırladığımız öğle yemeği fiyata dahildir


 

Araç Park Yeri Varmı  

 

Araçları ile gelen misafirlerimize tekne yetkilimiz tarafından park yeri bilgisi verilip yardımcı olunacaktır.

 

Tekne Nereden Kalkıyor


Teknemiz  Merkez limandan kalkıyor. tekne yetkilimizden teknenin kalktığı limanın konumu isteyiniz 


 

Küçük Aile Teknesi İsteyenler

 

Tekneler geneklikle müzikli köpük partili olup aşırı eğlenceli oluyor.aile teknesi isteyen misafirlerimize  aile teknesi yada özel tekne kiralayabiliyoruz. aileler köpük partili teknelere katılmasında bir sakınca var mı ? hayır kesinlikle bir sakınca yoktur çocuklar köpük partisinde çok eğleniyorlar.


 

Tekneye Evcil Hayvan Alınıyor mu ?


Evcil hayvan konusunda en iyi bilgiyi tekne yetkilimiz verecektir lütfen bilgi alınız.
 

Ulaşım 
 
Tekne turuna katılacak misafirlerin araçları olanlara konum atıp onları karşılıyoruz. araçları olmayanları bulundukları otelden yada evlerine yakın bölgelerden alıyoruz. misafirlerin  bulundukları otele göre uzaklığa göre hem ücretsiz yada küçük bir ücret karşılığında otellerden alıyoruz. 


 

Yanımda Ne Getireyim 

 

Havlu, Deniz Gözlüğü, Şort ,Mayo ,Terlik Güneş gözlüğü Şapka Güneş Kremi vb. 


 

Neye Dikkat Etmeliyim 

 

Rezervasyon yaptıracak misafirler en çok dikkat etmesi gereken nasıl bir tekne istediğidir. tatil danışmanımızda misafirlerin isteğine göre en uygun tekneden yer ayırması memnuniyet açısından çok önemlidir.Misafirlerin Tekne Turumuzdan memnun ayrılması ve Tekne  Yorumları Tavsiyelerinde bulunması

 
Side Sahil Tekne Turu 

09:30 Hareket Temple tapınagi görülmesi,  Kaplumbağaların Görülmesi ve Manavgat ırmağının dökülduğü yer olan Akdenizle birleştiği  boğaz da soğuk suda serinleyerek.
 

Yemek Bilgisi

Yüzme Molası, ve Günlük taze alınmış balık ve ya tavuk ızgara seçeneği ile  yemek molası  teknede  verilmektedir.

Karaburun Adası

Yemekten sonra Karaburun Adasına doğru yolculuk ada civarında Side Koylarında yüzme molaları Dönüşte Açıktan seyir halinde  yapılarak Eğer şanslı günümüzde isek   Büyük Yunus balıklarını görebiliriz. Çoğu zaman yunu ve  Kaplumbağa görmekteyiz...

Köpük Partisi

Linda Granda Korsan Teknemizde Dönüş Esnasında Doyasıya müzik eğlence köpük partisi yapılmaktadır... 
 
Dönüş Saati

Side Korsan Tekne Turu,  16:00/ 16.30 side limana  dönüş ve alınan noktalara Transfer yapılarak Turumuz  Son Bulmaktadır
 
Belirlenen saat de Evinize En yakın Ana Cadde veya otelinizde alınarak side limana gelinir. Ve yatımıza yerleştirme
 
Tur Fiyatları

ULAŞIMSIZ  KİŞİBAŞI : 0 TL
ULAŞIMZI ÇOCUK  04 - 12  Fiyatı: 0 TL
SERVİSLİ  KİŞİBAŞI  00 TL
SERVİSLİ ÇOCUK 04 -12 Fiyatı: 0 TL
 
Koylrda Yüzme Molası

Side Tekne Turu, Tüm koylarda yüzme molaları, damak tadınıza göre öğle yemeği, turkuaz renkli koylar, yeşil sahiller.Side Tekne Turu, na katılmanıza yetecek ve artacaktır tatilinize mutlaka renk katacak. En Az 3,4 Koyda Plajda Yüzme Molası Tekne Turu Yemek Dahil Tekne Turu.
 
Yunuz Görebilirsiniz

Tekne Turu Sidede, Yunus Adası’nın keyfi tekne turuyla çıkar: şanslı gününüzdeyseniz yunus görme sansınızda Olabilir,yunuslar şanslı iseniz sizi karşılamaya gelebilir!
 
Aktiviteler
 
Denizde tam gün Tam eğlence
Nehir ve Denizde Yüzme molaları
Yunus adasında yunuslar
Güneşlenin, dinlenin ve yenilenin
Ve denizde Yunuslarla buluşun 


Tatilinizde böylesine güzel bir Sİde tekne turu kaçırılmaz! ''Side Tekne Turu'' Side Bot Yat Tekne Turları, Side Limanı’ndan başlayarak çıkacağınız bu harika ve huzur verici tekne turunda hem yüzebilecek, hem doyasıya güneşlenebileceksiniz. Side bölgesi muhteşem ve rahatlatıcı atmosferiyle ünlüdür. Bu günübirlik tekne turu ise sizi Yunus Adası’nı keşfedebileceğiniz unutulmaz bir yolculuğa çıkaracak!  Teknede keyfinize bakın Şanslıysanız tatlı mı tatlı yunuslar teknenin köpükleriyle oynamaya geldiğinde bu eğlenceyi sakın kaçırmayın: görülmeye değer harika bir manzara!

Şnorkel

Side Tekne Turu''Side Limanı’ndan ayrıldıktan sonra berrak turkuaz sularda yüzebileceğiniz hatta şnorkelle dalabileceğiniz Yunus Adası’nın körfezine gideceğiz.Dilediğiniz gibi yüzerken veya güneşlenirken ekibimiz size öğle yemeğinizi hazırlayacak ve ikram edecek.' Muhteşem Side’nin güzelliğini tatmanın en iyi yolu tekne üzerindedir. Hem berrak sularda yüzebilecek, hem de Akdeniz’in tatlı esintisiyle keyif yapabileceksiniz. Çocuklu aileler için inanılmaz keyifli bir gün!
 
Dahil Olanlar

Rehberlik 
Teknede Öğle yemeği

Dahil Olmayanlar

İçecekler ve kişisel harcamalar
Fotograf ve video
Hatırlamanız Gerekenler
Şnorkel (gözlükle yüzme/dalma) ekipmanları teknede mevcut değildir kendiniz getirebilirsiniz.
 
Teknemiz Side eski liman yerine Manavgat ırmağından çıkmaktadır ancak Side eski limana denizden tekne ile yine de gidiyoruz.
 
 
TUR 2- SİDE KORSAN PAZAR TURLU  
 
HER PAZARTESİ - PEŞEMBE
 
MANAVGAT PAZARLI KORSAN TEKNE TURU
 
1-SEYİR HALİDE SİDE SAHİL GEZİSİ
2-MANAVGAT PAZAR ZİYARETİ SERBEST ZAMAN
3-MANAVGAT ŞELALE ZİYARETİ
4-MANAVGAT NEHRİNİN DENİLE BULUŞTUGU YERDE BOĞAZDA YÜZME MOLASI
5- SON OLARAK SİDE KOYLARINDA YUZME MOLASI
6- 17:00 TUR BİTİŞ OTELE BARKMA.
 
 
TUR-3 HER SALI CUMARTESİ  FİYATI 
 
KORSAN TEKNESİ İLE SEYİR HALİNDE
 
GEZİ SİDE SAHİL BOYU TUR
 
TEKNEDE MÜZİK EĞLENCE GÜN BATIMI İZLEME
 
TEKNEDE KÖPÜK PARTİSİ EĞLENCESİ
WHATSAPP BOOK RESERVE KARMA TEKNE ATV
WHATSAPP PRİVATE BOAT ÖZEL TEKNE
TELEFON PHONE