Side Özel Tekne

Fiyat
:
00 TL
00 TL
ÖZEL TEKNE KİRALAMA KADIN KAPTANLI YEMEKLİ YADA YEMEKSİZ TAM GÜN YATILI HAFTALIK 3 SAATLİK GÜN BATIMI TURU İÇİN TUR BİLGİSİ YATLARIN FOTĞRAFLARINI VE FİYAT ALMAK İÇİN TELEFON WHATSAP 0543 619 9214
Telefon Whatsappp Viber Bilgi Hattı : 0536 739 07 51
:
Side Özel Tekne Kiralama ve Turu

Size ve ailenize arkadaş gruplarınıza  özel tekne  gulet, motor yat,normal günlük  yelkenli tekne, yat günlük, yat kabinli, sail teknesi, Piyade Teknesi, Hergün Sabah 10:00 Akşam Dilerseniz 18:00 kadar tüm İstediğiniz koyları bizimle keşfedebilirsiniz, Teknede özel yemekler ve istekler için lütfen bilgi alınız. Kişi sayısına göre fiyatlarda değişiklik olabilir. 

profosyenel Kaptanımız 

 Personelimiz, emin olunki özel turlarımızda unutamayacağınız bir gün için sizlerin daha iyi bir gezi tur yapamnız için ellerinden geleni yapacaklardır..   Turlarımızı  Günlük  ve ya Kabinli teknelerimiz yat gulet  sail  yatlarımız  1 günden Daha Fazla kiralayabilirsiniz,  Günlük , iki günlük üç günlük  Dört günlük beş günlük Haftalık gibi.

Özel Tekne Kiralama Tur Bilgileri 
 
Özel Gün Batımı Turu - 2 saat 
 
Yemekli Özel Geziler - 3 saat 
 
Evlilk Teklifi Turları  -     1 saat
 
Doğum Günü Kutlamaları  3 saat 
 
Evlilik Yıldönümü Kutlamaları  4 Saat
 
1-2 Saatlik turlarımız 00-tl'den başlayıp Tam Gün Turlarımız 00-TLdir. Bazı günlerde ve saatlerde fiyat farklılkları olabiliyor  lütfen fiyat bilgisi alınız. teknede yemek özel istekler için arayınız.
Consept İsteğe Bağlı
 
TURLARIMIZ -YEMEKLİ- HERŞEYDAHİL -SADECE TEKNE YAT  OLARAK KİRLANABİLİR- NOT ÖZEL tekne KİRALAMA VE ÖZEL TUR KİŞİ SAYISI GÜN, KONSEPT SERVİSLİ SERVİSİZ ÖZEL DURUMLARDA FİYATLARIMIZ FARKLIDIR LÜTFEN  BİLGİ ALINIZ...

Tekne Turu Programı:  
 
Korsan Mağarası,  Cennet Koyu,  Cleopatra Koyu - Phaselis Koyu-Akvarium Koylarında Yüzme Molası, Eğlence Müzik Ve Köpük Partisi Mevcuttur.

Korsan Mağarası
 
Korsan mağarası denizin alt tarafındadır . Teknelerle gidilir. Yarımada çevresindeki tekne turlarında ilk mağaradır. 10 metre genişliğinde ve altı metre yüksekliğinde ağzı vardır. Küçük teknelerle mağaranın içine girilebilir.

Cennet Koyu
 
Kemer İlçesi'nin Çamyuva bölgesinde Beydağları Milli Parkı içinde yer alan ve halk diliyle Cennet Koyu olarak bilinen Koy diğer adıyla alacasu diyede adlandırılır.

Cleopatra Koyu
 
Kemer İlçesi Tekirova Beldesi’nde bulunan Beydağları’nın denize dik indiği Cleopatra Koyu yerli ve yabancı turistlerin akınına uğruyor. Yatların uğrak yeri olan bölgede yer alan ve rivayete göre bir zamanlar Doğu Roma İmparatoru Marcus Antonius’un sevgilisi Cleopatra’nın aşkını ölümsüzleştirmek için dağa oyma yöntemi ile yaptırdığı siluete tatilciler adeta hayranlık duyuyor.Kemer’in eşsiz koylarını ziyaret etmek üzere günübirlik yat turlarına çıkan yerli ve yabancı tatilciler, koyların güzelliğinin yanı sıra Cleopatra siluetinin bulunduğu kayayı görmeden geçmiyor.

Phaselis Koyu
 
Bir zamanlar üç ayrı limana sahip önemli bir ticaret merkezi olan Phaselis antik kentinde Yüzme Molası.Burada, şehrin tarihi önemini vurgulayan muhteşem antik eserler göreceksiniz; su kemerleri, pazar yerleri, hamamlar ve bir antik tiyatro.Koyları çevreleyen muhteşem çakıl plajlarda keyifle yüzmenin tadına varacaksınız; buradaki masmavi, berrak sular hem sığ hem de sakin ve güvenlidir.

Akvaryum Koyu
 
Kemer civarındaki en güzel koylardan  biri olan bu koy hem yüzmeye yeni başlayanlar, hem de beraberindeki aile üyeleri ve arkadaşları için yüzme, şnorkel yapma ve güneşlenme olanakları itibarıyla idealdir. Akvaryum Koyu, Kemer Yat Limanı'na 18 dk. mesafede olup buraya ulaşım sadece denizden ulaşım vardır.
 
Tur Başlama Saati

 Saati:10:30- Bitiş Saati:17:00. İLE 18:00 ARASI
 
Ücrete Dahil Olanlar
 
Otelden Ulaşım, Sigorta, Öğle Yemeği,( Tavuk, Makarna, Salata) Tekne TuruVe Rehberlik Hizmetleri
 
Ücretli Olanlar
 
İçecekler, Fotoğraf, İsteğe Bağlı Kişisel Harcamalar, Dondurma, Cips,vb.
 
 Gereksenimler  
 
mayo, Güneş Kremi Gözlük, Deniz Terliği, veya Ayakkabısı Harcamalar için:  bir miktar Para
 
WHATSAPP BOOK RESERVE KARMA TEKNE ATV
WHATSAPP PRİVATE BOAT ÖZEL TEKNE
TELEFON PHONE