Side Atv Safari

Fiyat
:
35 Euro
25 Euro
TUR SAATLERİ 09:00 - 14:00 - 17:00 GÜNDE 3 DEFA TUR DÜZENLİYORUZ ATV'ye 1 KİŞİ BİNERSE 00-TL 2 KİŞİ 1 ATV ye BİNERSE 0-TL / BUGGY'e 1 KİŞİ BİNERSE 0-TL 2 KİŞİ 1 BUGGY'e BİNERSE 00-TL GRUPLARA ÖZEL FİYAT SEANS İÇİN ARAYINIZ. ATV TURU FİYATLARI REZERVASYON BİLGİ FOTOĞRAF FİYAT İÇİN TELEFON WHATSAPP: 0536 739 0751
Side Atv Turu
 
 
' Herkesin rahat katılabileceği , kendinizin kullanacağınız eğlece adralin dolu bir sportif turudur.
 
Hiçbir tecrübe ve eğliyet gerektirmez otomatik vitesli atv motorlar, çocukların bile rahat kullanbilecği atv turu, Atv Safari Sidede, popiletisini günden güne artırmaktadır, sizede kesinlikle  Side Atv , Side Atv turuna  ,

Side Atv Safari Turu,

safari turlarına , kesinlikle katılmanıza tavsiye ederiz  yanlız çok şık giyimeyin, offroad safari turu yoksa zorlu olabilir. Türkiye'nin güney sahili boyunca uzanan ve doğanın eşsiz güzelliklerini içinde saklayan Toros Dağlarının çamurlu ve zorlu offrod atv safari turu yollarında süreceğiniz ATV motorunuz ile adrenalin ve heyecan dolu bir macera yaşamaya hazır olun, Side Atv

Safari Sizi Bekliyor.

Aktivite Özellikleri Toros Dağlarının sarp ormanları, derin vadileri ve birbirinden güzel dağlarının arasından geçerek sizi bambaşka heyecanlara sürükleyecek bu 1,5 - 2 saatlik heyecan verici deneyimi hiçbir zaman unutamayacaksınız.

 

Toros Dağlarının bin bir güzellikte doğal dokusunu keşfetmenin en yeni ve en canlandırıcı yolu 4x4 ATV motorunuza atlayarak yapacağınız bu muhteşem tur. Şimdi ATV turlarımızla bu eğlence ve coşku makinesini Güney Akdeniz'in en büyük çaplı çamur ve toz kütlelerine doğru sürmenin tam zamanı.
 
4 tekerlekli motosikletinizle, dost canlısı ve profesyonel tur rehberi eşliğinde Torosların doğal ortamını ve yüzlerce farklı tarihi ve dünyaca ünlü sit alanını keşfederek geçireceğiniz heyecan dolu bir iki saat sizi bekliyor. ATV motorunuzu Toros dağlarının olağanüstü doğası, çam ormanları ve çamurlu derelerinden geçerek benzersiz bir deneyim yaşayacaksınız. Kış aylarında yapraklarını döken iğne yapraklı ve kozalaklı ağaçlar, derin vadiler, yabani dereler ve şelaleler Toros Dağlarını benzerleriyle karşılaştırılamaz güzellikte bir doğa harikası haline getirir.
 
ATV motoru sürmek için önceden bir sürüş deneyiminiz veya ehliyetiniz olması gerekmiyor. Kısa bir bilgilendirme eğitimi ve kısa süreli bir pratikle adrenalinin tetiklediği ömür boyu unutamayacağınız bu sürüş deneyimini güvenli bir şekilde yaşayabilirsiniz!
 
tuda Sürücü arkasında 1 kişi (yolcu olarak) yetişkin ya da çocuk olabilir.
 
Dahil Olanlar

Rehberlik & Destek (Türkçe)
Yaklaşık 1,5 - 2 saat ATV turu
 
 
 
Dahil Olmayanlar

Yiyecek, içecek ve kişisel harcamalar

Fotoğraf ve videolar

Yüz maskesi (bandana)

''Side Atv Safari'' rurunda Hatırlamanız Gerekenler
ATV turu (sürücü olarak) yalnız 16 yaş ve üzeri içindir. 16 yaşın altındaysanız, ATV turumuza yanınızda bir ebeveyniniz ya da gözetmen eşliğinde yolcu olarak katılabilirsiniz. 11 yaş altı çocuklar da sorumluluk ebeveynlerine ait olmak üzere yolcu koltuğunda katılabilirler.
 
Tur yaklaşık 1,5 - 2 saat sürer.
* 1,5 - 2 saatlik süreye yüzme ve fotoğraf çekimi için verilen aralar dahildir
 
 
Motor: 150 - 200cc
 
Otelden alış saati rezervasyonların yoğunluğuna göre değişebilir. Bu konuda 1 gün önceden whatsapp ya da sms ile sizi bilgilendireceğiz.
 
Sürücü arkasında 1 kişi (yolcu olarak) yetişkin ya da çocuk olabilir.
WHATSAPP BOOK RESERVE KARMA TEKNE ATV
WHATSAPP PRİVATE BOAT ÖZEL TEKNE
TELEFON PHONE